Mám veľmi rád svojho miláčika, ale potrebujem si oddýchnuť.

Kontakt

Zvierací hotel Nerko
Ing. Alena Pogranová
916 23 Pobedim 204
(okr. Nové Mesto nad Váhom)

mob. 0948 332 220
e-mail
web www.nerko.sk

Podmienky ubytovania

Zvieratko musí mať platné očkovania zaznamenané v očkovacom preukaze, ktorý zostáva počas pobytu zvieratka u nás. Taktiež musí preukaz obsahovať informáciu o odčervení a zvieratko by malo byť odblšené.

 

Veterinárna starostlivosť:

 V prípade potreby  zabezpečím  veterinárnu starostlivosť. Ak zhodnotím, že je potrebné veterinárne ošetrenie, budem Vás ihneď kontaktovať, aby ste to dopredu vedeli a odsúhlasili takéto ošetrenie. Pri preberaní zvieratka bude toto ošetrenie potrebné preplatiť.

Majiteľom zvieratiek z okresu Nové mesto nad Váhom a Piešťany  vieme zabezpečiť v prípade potreby  veterinárnu starostlivosť u lekára , kde zvyčajne majiteľ so zvieratkom chodí.

 

Údaje o majiteľovi:

K odovzdaniu zvieratka sú potrebné i údaje a kontakt na majiteľa.

 

Iné údaje:

 Do preberacieho protokolu je nutné uviesť  všetky zvláštnosti Vášho zvieratka (návyky, poruchy správania, vrodené alebo získané ochorenia, alergie), pre ktoré sa vyžaduje zvláštna starostlivosť.

 

 Najlepšie je doniesť zvieratku vlastnú stravu, na akú je zvyknuté, ako i informáciu o tom, koľkokrát za deň jedlo podávate a v akom čase. Ak je zvieratko zvyknuté na varené jedlo, viem mu ho po dohode poskytnúť.

 

 Rovnako sú dôležité informácie o tom, ako sa zvyknete starať o srsť zvieratka. Pokiaľ vyžadujete pravidelné česanie, alebo inú údržbu, odporúčam priniesť vlastné pomôcky  na ktoré je zvieratko zvyknuté.

 

 Zvieratko prineste po predchádzajúcom telefonickom alebo e-mailovom dohovore, aby bol dostatok času na všetky potrebné informácie o zvykoch a charaktere návštevníka hotela. Ak má zvieratko nejaké zdravotné problémy alebo poruchy správania, prosím nezatajujte ich, predídete mnohým ťažkostiam.